PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUH. STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

HAKKIMIZDA

 

  
 
          3 Kasım 2001 yılında Gökhan ŞAHİN Mali Müşavirlik ve  Muhasebe  Bürosu olarak hizmet vermeye başlayan ve 2001 yılından bu güne aynı unvan ve konumda kesintisiz faaliyetine devam eden muhasebe büromuz; günün koşullarına göre her türlü teknolojiyi hizmet kalitesi için kullanan, hızlı ve güvenilir olarak güncel mevzuatı takip ederek, mükellef memnuniyetini esas alan ve hizmetimizi yaparken sosyal sorumluluk bilincini de unutmayan, yılların tecrübesi ve çağdaş zihniyet kavramlarını dengeli harmanlayan bir anlayış içinde hizmet vermeyi kendine görev saymıştır.
 
 
          Muhasebe; Genel olarak bilinen bir kavram olmaktan çıkarak hızla önem kazanan bir kurum haline gelmektedir. Hala değişimleri devam etmekte olup 2013 yılından sonra gerçekleşmesi beklenen yaptırımlarla daha da önemli hale gelecektir. Burada mükellef konumundaki vatandaşların yapacağı en önemli şey bu değişimi takip ederek her vatandaşın bilmesi genel ödevlerini bilmeleridir.
 
 
          Sitemizde; hiçbir bilgisi olmayan vatandaştan bilgi sahibi olan vatandaşa kadar her kesime ulaşmayı hedef aldık.Kendi mükelleflerimiz haricinde de web sitemizi ziyaret eden herkese bu paylaşımlarımız açıktır. ‘’Herşeyi biliyorum’’ anlayışından çok,’’ bilmediğim şeyler de olabilir’’diyerek bilgi dağarcığımızı sürekli geliştirmek ve bunları herkesle paylaşma bizim esas misyonumuzdur. Muhasebe mesleği artık bir şahıs işi olmaktan çıkıp bir ekip işi haline gelmiştir. Aynı iş ahlakına sahip profesyonel ekip arkadaşlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.
 
 
          İçinde bulunduğumuz zaman dilimi içindeki sosyal iletişimin kuvvetli olması ve sınır tanımaması nedeni ile birçok bilgiye kolayca erişilmektedir. Ancak bu bilgileri kullanırken güvenilir ve güncel olması esastır. Sitemizde yayınlanan bilgilerde toplu olarak birçok bilgiye erişeceksiniz.
 
..
 
        Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.